Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter OV-L20MV so mikrofon black

Цена
250 ден. /парче
Опис
  • Speaker diameter: 14 mm
  • Impedance: 32 ohms
  • Sensitivity: 104+/-2dB, S.P.L. at 1kHz
  • Frequency response: 20Hz-20,000Hz
  • Max input: 50mW
  • Cord length: Approx. 1.8m
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Samsung S8 plus/ G955/ S9 plus/ G965 FULL GLUE 0.2mm
400 ден.
Slusalki Bluetooth Stereo M2 black Magnetic
1.000 ден.
Ekran Samsung A510F/A5 2016 komplet White full org
300 ден.
Ekran Samsung i9505 Galaxy S4 komplet WHITE A
2.500 ден.
Ekran Samsung J510F/J5 2016 komplet Black full org
3.600 ден.
Zvucnik Bluetooth Q6S Blue
900 ден.
Slusalki Ovleng-L285MP (3.5") white
250 ден.
Slusalki Teracell 3.5mm SA-10 white
250 ден.
Gluvce Banda B100 USB
250 ден.