СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon white

Цена
250 ден. /парче
Опис
  • Speaker diameter: 10mm
  • Impedance: 32 ohms
  • Sensitivity: 116dB
  • Frequency response: 18Hz-20,000Hz
  • Cord length: 1.8-2.2m
  • Plugs type: 3.5mm stereo
  • Volume control:Yes
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Slusalki OV-V7 (3.5" so mikrofon) white/red
350 ден.
Futrola Teracell Skin Huawei P8 lite transparent
150 ден.
Memoriska Karta MICRO SD16GB Class 10
500 ден.
Polnac 220V Samsung E700/D500-3G
200 ден.
Tempered glass za Huawei P10 lite
150 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon black
250 ден.
Tempered glass za Coolpad Porto S
100 ден.
Polnac za laptop univerzalen 12V 80W KK614A
800 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon red
250 ден.