ПОРАДИ ПРЕСЕЛБА И ПОПИС НА РОБА, РАСПОЛАГАМЕ СО ОГРАНИЧЕН АСОРТИМАН НА АРТИКЛИ НА ВЕБ САЈТОТ

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon red

Цена
250 ден. /парче
Опис
  • Speaker diameter: 10mm
  • Impedance: 32 ohms
  • Sensitivity: 116dB
  • Frequency response: 18Hz-20,000Hz
  • Cord length: 1.8-2.2m
  • Plugs type: 3.5mm stereo
  • Volume control:Yes
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Pudding Huawei Y6 black
200 ден.
Tempered glass za Huawei Y5 II
200 ден.
Futrola Teracell Skin LG K4 2017 black
250 ден.
Futrola Mercury Coolpad Porto S black
400 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon black
250 ден.
Set za cistenje LCD 3 in 1 (K003)
250 ден.
Tempered glass za Coolpad Porto S
200 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L706MV so mikrofon black
250 ден.
Tempered glass za Huawei P10 lite
250 ден.

Би можело да ве интересира