СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon red

Цена
250 ден. /парче
Опис
  • Speaker diameter: 10mm
  • Impedance: 32 ohms
  • Sensitivity: 116dB
  • Frequency response: 18Hz-20,000Hz
  • Cord length: 1.8-2.2m
  • Plugs type: 3.5mm stereo
  • Volume control:Yes
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Pudding Huawei Y5 II black
200 ден.
Futrola Pudding Coolpad Porto S white
250 ден.
Futrola Motomo Silikon Huawei P9 lite pink
350 ден.
Tempered glass za Huawei Y6
100 ден.
Futrola Pudding Huawei Y6 black
200 ден.
Futrola Teracell Skin Huawei P10 lite transparent
200 ден.
Futrola Mercury Canvas Huawei P9 lite pink
400 ден.
Futrola Leaves ombre Lenovo A2020/Vibe C blue
400 ден.
Tempered glass za Samsung J5 2016/J510F
100 ден.