СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon pink

Цена
250 ден. /парче
Опис
  • Speaker diameter: 10mm
  • Impedance: 32 ohms
  • Sensitivity: 116dB
  • Frequency response: 18Hz-20,000Hz
  • Cord length: 1.8-2.2m
  • Plugs type: 3.5mm stereo
  • Volume control:Yes
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 12V/24V Univerzalen 4A 3USB Extreme
500 ден.
Tastatura za kompjuter silikonska WiFi White/Pink
900 ден.
Web kamera TBWC-021 Light Black
500 ден.
Zvucnici za kompjuter T2 black
350 ден.
Baterija Nokia 6600 -BL-5C 3110/C2-01/1100/1110/6680/2310/2610/6230/6260/X2-01/C2/C2-01
350 ден.
Futrola Tablet Uni Slim 7-8" Green-Yellow
450 ден.
Tastatura za kompjuter JY-KB111 USB
400 ден.
Kabel PATA/SATA Napojuvacki
50 ден.
Futrola Fully Slim HTC ONE M7 T.PINK
300 ден.