СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon blue

Цена
250 ден. /парче
Опис
  • Speaker diameter: 10mm
  • Impedance: 32 ohms
  • Sensitivity: 116dB
  • Frequency response: 18Hz-20,000Hz
  • Cord length: 1.8-2.2m
  • Plugs type: 3.5mm stereo
  • Volume control:Yes
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Huawei P9 lite
100 ден.
Kabel HDMI 3m
350 ден.
Slusalki Bluetooth HV805 black
1.250 ден.
Memoriska Karta MICRO SD64GB Class 10
1.000 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon blue
250 ден.
Futrola Mercury Canvas Samsung J3 2016 grey
400 ден.
Baterija Samsung G920 Galaxy S6 HQ
1.000 ден.
Memoriska Karta MICRO SD 8GB Class 6
400 ден.
Kabel Scart/Scart 1.8m
200 ден.