Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon blue

Цена
250 ден. /парче
Опис
  • Speaker diameter: 10mm
  • Impedance: 32 ohms
  • Sensitivity: 116dB
  • Frequency response: 18Hz-20,000Hz
  • Cord length: 1.8-2.2m
  • Plugs type: 3.5mm stereo
  • Volume control:Yes
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Slusalki za kompjuter OV-L8025MV pink
300 ден.
Baterija Nokia BL-5C HQ 6600/3110/C2-01/1100/1110/6680/2310/2610/6230/6260/X2-01/C2/C2-01
420 ден.
USB Flash Stick 16GB Terabyte class10
450 ден.
Baterija Nokia BL-4C HQ 6300/6101/6100/1100/1600/1661/2220s/2650/6131/7270
420 ден.
Futrola Mercury Canvas LG K8/K350N grey
250 ден.
Futrola Mercury Soft Samsung N910F Note 4 black
300 ден.
Joystick za PC 701 bez vibracija
250 ден.
Data Kabel iPhone/Micro Zinc 2 vo 1 Black
200 ден.
Tastatura za kompjuter JY-KB1098 USB
390 ден.