СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon black

Цена
250 ден. /парче
Опис
  • Speaker diameter: 10mm
  • Impedance: 32 ohms
  • Sensitivity: 116dB
  • Frequency response: 18Hz-20,000Hz
  • Cord length: 1.8-2.2m
  • Plugs type: 3.5mm stereo
  • Volume control:Yes
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Teracell Skin Huawei P10 lite transparent
200 ден.
Joystick za PC 900 so vibracija Blue
300 ден.
Baterija eksterna 5000mAh PRODA E5 PPL-15 white
500 ден.
Tempered glass za Samsung G357
200 ден.
Futrola Motomo Silikon Huawei P9 lite pink
350 ден.
Memoriska Karta MICRO SD 4GB Class 6
300 ден.
Futrola Motomo Silikon Huawei P9 lite blue
350 ден.
Tempered glass za Lenovo A2020 Vibe C
150 ден.
Drzac za vo kola Magnetic 5423
250 ден.