СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon black

Цена
250 ден. /парче
Опис
  • Speaker diameter: 10mm
  • Impedance: 32 ohms
  • Sensitivity: 116dB
  • Frequency response: 18Hz-20,000Hz
  • Cord length: 1.8-2.2m
  • Plugs type: 3.5mm stereo
  • Volume control:Yes
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Motomo Silikon LG K8/K350N black
400 ден.
Futrola Mercury Canvas Huawei P9 lite red
400 ден.
Memoriska Karta MICRO SD 4GB Class 6
350 ден.
Tempered glass za LG K4 2017
250 ден.
Futrola Pudding Sony Xperia XA Ultra black
300 ден.
Baterija eksterna 5000mAh PRODA E5 PPL-15 white
500 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon blue
250 ден.
Futrola HOCO Light Samsung J7 2016 transparent
400 ден.
Slusalki Ovleng-L284MP (3.5") white
250 ден.