СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki Teracell 3.5mm SO-30 black

Цена
250 ден. /парче
Опис

Универзални слушалки Teracell со микрофон

Impedance: 32ohms
Sensitivity: 110dB
Input: 19mW
Frequency response: 15Hz-23,5kHz
Plug: 3,5 mm
Cable: 1,2m
Weight: 5g

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Pudding Samsung S5 /G900 white
250 ден.
Set za cistenje LCD 4 in 1 (SM050)
200 ден.
USB Flash Stick 4GB Terabyte
350 ден.
Trzalica za otvaranje na telefoni BK 212 (12 pcs)
150 ден.
USB Flash Stick 32GB Terabyte class 10
500 ден.
Futrola Pudding Samsung S5 /G900 transparent black
250 ден.
Baterija D R20-BP2K Zinc chloride (2kom)
40 ден.
Polnac 220V iPhone 4/4S 2 vo 1 Extreme
300 ден.
Futrola Pudding Sony Xperia M2 D2305 green
250 ден.