Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki Teracell 3.5mm SA-10 white

Цена
250 ден. /парче
Опис

Универзални слушалки Teracell со микрофон

Impedance: 32ohms
Sensitivity: 110dB
Input: 19mW
Frequency response: 15Hz-23,5kHz
Plug: 3,5 mm
Cable: 1,2m
Weight: 5g

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Memoriska Karta MICRO SD 4GB Class 10
300 ден.
Kabel HDMI/mini HDMI 1.8m
300 ден.
Buksa UK to EU white
120 ден.
Kabel PATA/SATA Napojuvacki
50 ден.
Zvucnici za kompjuter T2 black
350 ден.
USB Flash Stick 16GB Terabyte class10
450 ден.
Baterija Samsung E250 HQ E2600/F250/S3100/ E1150/X200/E500/E900/D520/C130/X680/X150/X510
420 ден.
Zica za cistenje kalaj (Pletenka)
150 ден.
Fletkabel Samsung E250
600 ден.