Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki Teracell 3.5mm SA-10 black

Цена
250 ден. /парче
Опис

Универзални слушалки Teracell со микрофон

Impedance: 32ohms
Sensitivity: 110dB
Input: 19mW
Frequency response: 15Hz-23,5kHz
Plug: 3,5 mm
Cable: 1,2m
Weight: 5g

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel Stereo aux M/M 1.5m
100 ден.
Kabel USB/USB 0.5m
100 ден.
Polnac 220V iPhone 6 Original (samo adapter)
400 ден.
Set za cistenje LCD Gel 200ml
180 ден.
Fletkabel Nokia 2220s
540 ден.
Baterija Sony Xperia J BA900 HQ ST26i/Xperia M/XPERIA L/E1 BA900 HQ
600 ден.
Polnac za laptop za SONY 19.5V 7.7A (6.5mm * 4.4mm)
1.200 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS08 Pils Black
1.100 ден.
Letkum AT-938D
3.500 ден.