Поради престојните избори, СРЕДА (15.06) е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба од 14.06 ќе пристигнат на 16.06

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki Ovleng-L285MP (3.5") white

Цена
250 ден. /парче
Опис
  • Portable Media Earphone
  • Speaker diameter: 10mm 
  • Impedance: 32ohms
  • Sensitivity: 104+/-2dB, S.P.L.at 1 khz 
  • Frequency response: 20Hz-20,000Hz
  • Cord length: 1m 
  • Plugs type: 3.5mm stereo
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tastatura Apple iPhone 5 (Home kopce) WHITE
500 ден.
Polnac 220V Samsung i9100-3G
250 ден.
Polnac 220V HTC/Samsung (Micro USB) 3 vo 1 Extreme
500 ден.
Baterija iPhone 6 4.7" HQ
1.000 ден.
Futrola Pudding LG G3 light blue
250 ден.
Slusalki za kompjuter OV-X11MV so mikrofon black
550 ден.
USB HUB 2.0 4 Port
200 ден.
Web kamera TBWC-032 Mic Light Red
450 ден.
Podloga za gluvce Terabyte blue
100 ден.