СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki Ovleng-L285MP (3.5") white

Цена
250 ден. /парче
Опис
  • Portable Media Earphone
  • Speaker diameter: 10mm 
  • Impedance: 32ohms
  • Sensitivity: 104+/-2dB, S.P.L.at 1 khz 
  • Frequency response: 20Hz-20,000Hz
  • Cord length: 1m 
  • Plugs type: 3.5mm stereo
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Pudding LG G3 light blue
250 ден.
Kabel DVI m/m 3m
280 ден.
Tempered glass za Samsung i9500 S4
200 ден.
Joystick za PC 900 so vibracija Red
300 ден.
Futrola Teracell Skin iPad Air black
250 ден.
Tempered glass za iPhone 6 4.7"
250 ден.
Web kamera TBWC-022 Light Dark Gray
500 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L8025MV pink
300 ден.
Tempered glass za iPad 2/iPad 3/iPad 4
300 ден.