Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki Mi 360 DM2018 white/silver

Цена
500 ден. /парче
Опис
- 3.5mm jack connectоr
- Frequency range 20Hz
- 20KHz
- Cable length: 1.2 Meter
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel prodolzen LDNIO SE4432 4USB 3.4A 2m
800 ден.
Konektor za polnenje Samsung J5 2016/ J510/ G350/G3500
500 ден.
Tempered glass za iPhone 8/ iPhone 7 5D black
400 ден.
Futrola Mercury Samsung J5 2017/J530F (EU) purple
300 ден.
Baterija Samsung J3 2016/J320F/J5/J500F/G530 HQ
600 ден.
MP3 Player Terabyte RS17 silver
400 ден.
Klesta cvicangla Xuron
200 ден.
Set za cistenje LCD 4 in 1 (SM050)
200 ден.
Ekran iPhone 7 komplet CRN
1.300 ден.