Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki Mi 360 DM2018 white/silver

Цена
500 ден. /парче
Опис
- 3.5mm jack connectоr
- Frequency range 20Hz
- 20KHz
- Cable length: 1.2 Meter
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Bluetooth slusalka Teracell D1/AP1 White
840 ден.
Baterija Samsung i9500/9505 Galaxy S4 HQ
500 ден.
Set za cistenje LCD 4 in 1 (SM050)
200 ден.
Data Kabel iPhone/Micro Zinc 2 vo 1 Pink
200 ден.
Podloga za gluvce Terabyte blue
100 ден.
Futrola Mercury Samsung J5 2017/J530F (EU) purple
300 ден.
Slusalki Samsung G920/S6/G930/S7 white
500 ден.
Slusalki Bluetooth EB601 black
900 ден.
Ekran Huawei P9 lite mini/Y6 Pro 2017 komplet white
1.500 ден.