Slusalki Fantech Gaming HG22 black USB | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki Fantech Gaming HG22 black USB

Цена
1.800 ден. /парче
Опис
SPECIFICATION:
Plug type:USB Plug + Remote
Cable length:2.1m
Plastic cable Freq range:50-20K Hz
Speaker Sensitivity:115+/-3dB
Microphone Sensitivity:-42+/-3dB
Impedance:24+/-15%
LED:RGB Colored lights
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ranec PubG (37cmX15cmX28cm) Army black/grey
1.200 ден.
Gluvce Fantech Gaming X11 Daredevil black
1.800 ден.
Futrola Huawei P Smart 2020 Pudding transparent
300 ден.
Futrola Huawei P40 Pro Carbon Defender dark blue
350 ден.
Joystick za PS4 Wireless Army grey
1.500 ден.
Futrola Xiaomi Mi Note 10 Elegant Men dark blue
350 ден.
Data Kabel Type C REMAX Rayen RC-075a white
350 ден.
Strafciger Torx BK338 1.2mm
250 ден.
Futrola Huawei P40 Pro Carbon Defender brown
350 ден.