Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki Fantech Gaming HG20 CHIEF II

Цена
1.100 ден. /парче
Опис
SPECIFICATION:
Socket type: 3.5mm + remote
Cable length: 2 m plastic cable
Weight: 337g
Frequency range: 20-20 kHz
Speaker sensitivity: 121 +/- 3db
Microphone sensitivity: -38 +/- 2db
Impedance: 21 +/- 15%
Led: RGB colored lights
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel HDMI FLAT 1.5m black
200 ден.
Kabel HDMI 1.8m
300 ден.
Futrola iPhone 6 Teracell Skin transparent
200 ден.
Kabel HDMI 5m
400 ден.
Slusalki Samsung G950/S8 black AKG
600 ден.
Futrola Samsung J5 Mercury gold
150 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 5m
120 ден.
Noz (servisen) Relife RL-050
150 ден.
Tastatura za laptop Acer Aspire 5738z black /5742ZG/5745/5745G/5745P/5745PG/5810TG
1.600 ден.