Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki Bluetooth za na motor

Цена
2.000 ден. /парче
Опис
Chipset: CSR 8635
Version: Bluetooth V4.1
Profile supports: HFP, HSP, A2DP
Battery capacity: 240mAh
Talk time: 12 hours
Standby time: 100 hours

Features:
1. Motor cycling Bluetooth headsets for all helmet-can fit all size helmet for safe riding
2. Bluetooth version 4.1-CSR big brand chipset make it more stable quality
3. With mic built inside for HD sound with CVC 6.0 echo and noise reduction function improve your communication
4. Big battery 240mAh that can make your using longer without charging
5. Can connect with 2 mobile phones at the same time
6. Mic position adjustment and wind noise-cancelation
7. Waterproof design can solve the problem when you meet the bad weather
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Summer Vibe Samsung S8/G950F pink
400 ден.
Tempered glass za Huawei Mate 20 Lite 5D black
400 ден.
Tempered glass za Xiaomi Redmi 5 plus/ Redmi Note 5
100 ден.
Zvucnici za kompjuter U-2300 black
550 ден.
Tempered glass za HTC Desire 820/D816
100 ден.
Zastitna folija Silikonska Huawei P30 Pro black
500 ден.
Zvucnici za kompjuter S-111 black
550 ден.
Zvucnici za kompjuter U-2100 black
600 ден.
OCA glue remover 8333 300ml
350 ден.