Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalka Bluetooth Baseus TIMK black

Цена
900 ден. /парче
Опис
Product characteristics
Bluetooth version 4.1, support for stereo music, lightweight and portable.
the talk time of this headset is about 3.5 hours after being fully charged.
equipped with built-in microphone, distinctive wired technology. with a button aimed at switching between two cell phones.
Effective Bluetooth Distance: About 10M
 
Size (LWH): 2.17 inches, 0.28 inches, 0.47 inches
weight: 0.32 ounces
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Baseus Comfortable iPhone XR White
400 ден.
Konektor za Polnenje Samsung i9082/i9080/9060/9060i/G360/G361/T110/T111
600 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro Max blue
500 ден.
Futrola Baseus Simple Samsung S10/ G973F transparent
400 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus Encok D02 Black
1.500 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro Max red
500 ден.
Futrola Baseus Comfortable iPhone X/ iPhone XS Black
400 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 red
500 ден.
Futrola Baseus Simple Samsung Note 10 plus/ N975 transparent
400 ден.