Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalka Bluetooth Baseus Magnetic White

Цена
900 ден. /парче
Опис
 • Material: abs
 • Color: Black/White/Blue
 • Bluetooth version:V4.i
 • Bluetooth name:Baseus
 • Communication distance: 7-8 meters
 • Standby time:>ioohours
 • Call time: ^4hours
 • Music time:^3hours
 • Battery capacity:45mAh
 • Charging time: About 1.2hours
 • Frequency range: 20Hz-20KHz
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Slusalki Bluetooth Baseus B11 Licolor Silver/Black
1.100 ден.
Futrola Baseus Comfortable iPhone X/ iPhone XS Black
400 ден.
Baterija eksterna 10000mAh Baseus Q pow so digitalen displej(iPhone Cable)Black
1.400 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 red
500 ден.
Futrola Baseus so prsten iPhone X/ iPhone XS Blue
550 ден.
Futrola Baseus so prsten iPhone XR Blue
550 ден.
Baterija eksterna Baseus Bipow 10000mAh fast charge pd+ qc 18w blue
1.500 ден.
Slusalka Bluetooth Baseus Magnetic Black
900 ден.
Polnac 12V/24V Baseus Circular 30W 2.5A QC 3.0 Dual Fast Charger Black
650 ден.