Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalka Bluetooth Baseus Magnetic Black

Цена
900 ден. /парче
Опис
 • Material: abs
 • Color: Black/White/Blue
 • Bluetooth version:V4.i
 • Bluetooth name:Baseus
 • Communication distance: 7-8 meters
 • Standby time:>ioohours
 • Call time: ^4hours
 • Music time:^3hours
 • Battery capacity:45mAh
 • Charging time: About 1.2hours
 • Frequency range: 20Hz-20KHz
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro Max black
500 ден.
Futrola Baseus Key iPhone X/ XS black
400 ден.
Slusalka Bluetooth Baseus Magnetic Black
900 ден.
Futrola Baseus Glow iPhone XS Max transparent black
450 ден.
Futrola Baseus Simple Samsung Note 10/ N970 transparent
400 ден.
Futrola Baseus so prsten iPhone XR Blue
550 ден.
Data kabel iPhone Baseus Tough Series 2A 1m white
350 ден.
Futrola Baseus Simple Samsung S10 plus/ G975F transparent
400 ден.
Polnac 12V/24V Baseus Gentleman 4.8A Dual-USB Black
600 ден.