Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki Bluetooth Baseus Encok S12 Black

Цена
1.600 ден. /парче
Опис

 

 • Brand: Baseus
 • Model: Baseus Encok S12
 • Material: ABS+TPE+Silicone
 • Bluetooth version: 5.0
 • Bluetooth device name: Baseus Encok S12
 • Transmission distance: 10m
 • Battery Polymer lithium battery: 50mAh*2
 • Charging interface: Micro
 • Call time: 10h
 • Standby time: 300h
 • Charging time: 2h
 • Working voltage: 5V
 • Music playback: About 6-8h
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.600 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Slusalki Bluetooth Baseus Encok D01 Gray
1.500 ден.
Drzac za vo kola Baseus Magnetic Air Vent so drzac za kabel Black
500 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro blue
500 ден.
Baterija eksterna 10000mAh Baseus Mini Ja Black
1.000 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro red
500 ден.
Polnac 12V/24V Baseus Circular 30W 2.5A QC 3.0 Dual Fast Charger White
650 ден.
Futrola Baseus Comfortable iPhone X/ iPhone XS Black
400 ден.
Baterija eksterna Baseus Bipow 10000mAh fast charge pd+ qc 18w blue
1.500 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 black
500 ден.