Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki Bluetooth Baseus Encok S12 Black

Цена
1.600 ден. /парче
Опис

 

 • Brand: Baseus
 • Model: Baseus Encok S12
 • Material: ABS+TPE+Silicone
 • Bluetooth version: 5.0
 • Bluetooth device name: Baseus Encok S12
 • Transmission distance: 10m
 • Battery Polymer lithium battery: 50mAh*2
 • Charging interface: Micro
 • Call time: 10h
 • Standby time: 300h
 • Charging time: 2h
 • Working voltage: 5V
 • Music playback: About 6-8h
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.600 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola iPhone 11 Pro Baseus Shine red
500 ден.
Bluetooth slusalka Baseus TIMK black
900 ден.
Polnac 12V/24V Baseus Gentleman 4.8A Dual-USB Black
600 ден.
Tempered glass za Xiaomi Mi A2 Lite/ Redmi 6 Pro
100 ден.
Futrola iPhone XS Max Baseus so prsten Blue
550 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Baseus Shine black
500 ден.
Baterija eksterna 10000mAh Baseus Q pow so digitalen displej(iPhone Cable)Black
1.400 ден.
Futrola iPhone XS Max Baseus Comfortable White
400 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus COVO Smart S17 Pro Gray
1.500 ден.