Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki Bluetooth Baseus Encok D02 Black

Цена
1.500 ден. /парче
Опис
 • Product Name: Wireless headphone
 • Model: D02
 • Material: PC+PU+Silicon
 • Bluetooth version: V5.0
 • Bluetooth name: Baseus Encok D02
 • Communication distance: 10 meters
 • Standby time: 300 hours
 • Call time: 25 hours
 • Music time: 25 hours
 • Battery capacity: 450mAh/3.7V
 • Charging time: 1.5 hours
 • Frequency response range: 20Hz-20KHz
 • Suitable for: Compatible with all bluetooth device
 • Accessories: Charging cable*1pcs, Instruction* pcs,Warranty card* 1 pcs
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Baseus Shine iPhone 11 red
500 ден.
Futrola Baseus so prsten iPhone XR Blue
550 ден.
Baterija eksterna Baseus Bipow 10000mAh fast charge pd+ qc 18w black
1.500 ден.
Futrola Baseus Comfortable iPhone XR Black
400 ден.
Touchscreen Samsung T560 Black Tab E 9.6"
1.440 ден.
Baterija eksterna 20000mAh Baseus mini JA 3A fast charge Black
1.600 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 blue
500 ден.
Futrola Baseus Comfortable iPhone X/ iPhone XS Black
400 ден.
Futrola Baseus Simple Samsung S10 plus/ G975F transparent
400 ден.