Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki Bluetooth Baseus COVO Smart S17 Pro Gray

Цена
1.500 ден. /парче
Опис

1. Bluetooth version: 5.0

2. Communication distance: 10 meters

3. Standby time: 200 hours

4. Call time: 6 hours

5. Charging time: 1.5 hours

6. Listening to song time: 7 hours

7. Battery capacity: 100mAh/3.7V

8. Magnetic design, can be attached to the neck when not in use

9. IPX5 waterproof

10. Good sealing and effective noise isolation

11. Ergonomically designed for comfortable wear

12. Built-in Xiaodu Version

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro Max blue
500 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro Max silver
500 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus Encok S12 Black
1.600 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro Max black
500 ден.
Polnac 12V/24V Baseus Gentleman 4.8A Dual-USB Black
600 ден.
Futrola Baseus Comfortable iPhone XR Black
400 ден.
Baterija eksterna Baseus Bipow 10000mAh fast charge pd+ qc 18w black
1.500 ден.
Slusalka Bluetooth Baseus Magnetic White
900 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus Encok D01 Gray
1.500 ден.