Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Hoverboard Skateboard BD-X1

Цена
10.000 ден. /парче
Опис
Diameter of wheels: 2,7 inches
Top speed: 20 km / h
Battery: 29.4V, 2.2 Ah
Engine power: 250 W
Size: 740 * 200 * 140mm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
10.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле