СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Selfie Stick Bluetooth Zoom blue

Цена
600 ден. /парче
Опис

Selfie Stick со вградено Bluetooth далечинко на самата рачка и копчиња за зумирање

- Универзален држач за телефон

- Копчиња за зумирање ( Zoom +  Zoom - )

- Bluetooth безжично поврзување компатибилно со iPhone & Android уреди (мин. iOS 4.0 и понов и мин. Android 3.0 и понов)

- Должина на рачката (максимални 105 cm)

- Вграден централен жлеб против ротирање

- Вградена батерија

- USB кабел за полнење

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
600 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Pudding iPhone 6 4.7" pink
250 ден.
Futrola Graphite iPhone 5/5S light blue
300 ден.
Futrola Teracell Skin Samsung i9500/i9505 blue
200 ден.
Futrola Defender Samsung i9295/s4 activ transparent black
250 ден.
Futrola Teracell Skin Samsung i9500/i9505 transparent
200 ден.
Futrola Teracell Candy iPhone 6 plus 5.5" orange
400 ден.
Tempered glass za iPhone 6 4.7"
150 ден.
MP3 Player Terabyte RS17 silver
400 ден.
Zastitna folija za iPad 2/iPad 3/iPad 4
300 ден.