Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Барате: tripod

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Selfie stick L02 + Tripod
продажба
рејтинг

Детали
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tripod 3388
продажба
рејтинг

Детали

Tripod 360
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tripod 5208
продажба
рејтинг

Детали
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tripod DK3888
продажба
рејтинг

Детали
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе


Промоции