Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Барате: iphone 5

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Zvucnik iPhone 5S
продажба
рејтинг

Polnac 220V iPhone 5/5S 3 vo 1 Extreme
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran iPhone 5 komplet white

* За правилна монтажа флетот од екранот се превиткува кај испрекинатите линии
продажба
рејтинг

Детали
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran iPhone 5 komplet black

* За правилна монтажа флетот од екранот се превиткува кај испрекинатите линии
продажба
рејтинг

Детали
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Buzzer iPhone 5.
продажба
рејтинг
480 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Drzac za Sim iPhone 5/5S Crn
продажба
рејтинг
180 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje iPhone 5 BEL so flet
продажба
рејтинг
480 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

840 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Fletkabel iPhone 5 so senzor (induction flex)
продажба
рејтинг
720 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Fletkabel iPhone 5 so home button
продажба
рејтинг
420 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Fletkabel iPhone 5 za wifi
продажба
рејтинг
720 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tastatura Apple iPhone 5 (Home kopce) WHITE
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе


Промоции