Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Барате: J530 ekran

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Ekran Samsung J530F/J5 2017 komplet Black OLED
* Екраните се помали во однос на оргиналниот во видливата површина
продажба
рејтинг

Детали

Ekran Samsung J530F/J5 2017 komplet Gold OLED -
продажба
рејтинг


4.400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Samsung J530F/J5 2017 komplet Gold full org
продажба
рејтинг
4.400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Види повеќе


Промоции