Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Resetka za BGA iPhone X/XS/XS Max Qianli 3D Middle frame rebaling platform

Цена
2.500 ден. /парче
Опис
Description: QianLi 3 IN 1 iphone Middle Frame Reballing Platform for iphone X XS MAX 11 11 Pro 11 Pro Max motherboard soldering tool, QianLi iphone Middle Frame Reballing Platform foriphone X XS MAX 11 11 Pro 11 Pro Max logic board dissembling and assembling testing tool. QianLi Middle Frame Reballing Platform for iphone X XS MAX 11 11 Pro 11 Pro Max Separating

Feature: Stencils won't deform under high temperature Featured material Strong Magnetic attraction Precise positioning Efficiency Improvement Unique design Durable Seiko
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Resetka za BGA iPhone X/XS/XS Max Qianli 3D Middle frame rebaling platform
2.500 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Max Silicone Original red
400 ден.
Resetka za BGA iPhone 11 Pro/ 11Pro Max Qianli 3D Middle frame rebaling platform
2.500 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Max Baseus Shine silver
500 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Max Silicone Original pink
400 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Max Baseus Shine blue
500 ден.
Futrola Samsung A20e/ A202F Teracell Flip Cover black
400 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Max Silicone Original lite blue
400 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Max Silicone Original mint
400 ден.