Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Resetka za BGA iPhone 11 Pro/ 11Pro Max Qianli 3D Middle frame rebaling platform

Цена
2.500 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola iPhone 11 Pro Max Silicone Original pink
400 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Max Baseus Shine silver
500 ден.
Resetka za BGA iPhone X/XS/XS Max Qianli 3D Middle frame rebaling platform
2.500 ден.
Resetka za BGA iPhone 11 Pro/ 11Pro Max Qianli 3D Middle frame rebaling platform
2.500 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Max Silicone Original lite blue
400 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Max Baseus Shine blue
500 ден.