Достава на пратки во Скопје во два термина:
11:00 часот (нарачки до 10:30 часот)
15:00 часот (нарачки до 14:30 часот)
За нарачки над 1000 ден. БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
под 1000 ден. се доплаќа 100 ден.


Поради моменталната состојба во деновите (САБОТА) Мегамобил НЕМА ДА РАБОТИ
пратките по курирска служба од петок, ќе пристигнат во понеделник.

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Hoverboard F1 black Bluetooth
продажба
рејтинг

Детали
9.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Hoverboard BD-S010 Criffit 10"
продажба
рејтинг

Детали
13.000 ден. /парче
количина:
Нема лагер Види повеќе

Hoverboard BD-S009 Black/Silver 6.5"
продажба
рејтинг

Детали
7.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac za Trotinet 42V 2A
продажба
рејтинг
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Elektricen Trotinet Freego 10" ES-08S V10E white
продажба
рејтинг

Детали
26.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Elektricen Trotinet Freego 8.5" ES-08S V1.9 white
продажба
рејтинг

Детали
21.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

950 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

7.100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

2.700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Nadvoresna guma 8.5" za trotinet Xiaomi M365
продажба
рејтинг

Predna suspenzija za trotinet Xiaomi M365
продажба
рејтинг
4.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Predno Led svetlo za trotinet Xiaomi M365
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе