Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Elektricen Velosiped Monorim 14" E1 mini 9 black
продажба
рејтинг

Детали
34.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Hoverboard F1 black Bluetooth
продажба
рејтинг

Детали
9.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Hoverboard BD-S010 Criffit 10"
продажба
рејтинг

Детали
13.000 ден. /парче
количина:
Нема лагер Види повеќе

Hoverboard BD-S009 Black/Silver 6.5"
продажба
рејтинг

Детали

Polnac za Trotinet 42V 2A
продажба
рејтинг
1.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Elektricen Trotinet Freego 10" ES-08S V10E white
продажба
рејтинг

Детали
26.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Elektricen Trotinet Freego 8.5" ES-08S V1.9 white
продажба
рејтинг

Детали
21.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Torbicka za trotinet vodootporna black
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija za trotinet Xiaomi M365 36v 7.8ah LG
продажба
рејтинг
7.100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Preden amortizer za trotinet Xiaomi M365
продажба
рејтинг
4.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Predno Led svetlo za trotinet Xiaomi M365
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе