Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Slikonska zastita za racka za kocnica za trotinet
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Sajla za zaklucuvanje za trotinet model 2
продажба
рејтинг
550 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Sajla za zaklucuvanje za trotinet model 1
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Retrovizori za trotinet (Par 2 kom)
Ретровизорите се вметнуваат на краевите од рачките
продажба
рејтинг

Детали
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Predno Led svetlo za trotinet model 2
* Користи стандардна АА батерија
продажба
рејтинг

Детали
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Torbicka za trotinet vodootporna Wildman 3L black
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Torbicka za trotinet vodootporna Wildman 2L black
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Drzac za telefon za trotinet
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

8.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Vnatresna guma 10x2 za trotinet
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polna guma za trotinet 8.5" Tip 3 black
продажба
рејтинг
1.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе