Поради престојниот празник Петок 23.10 е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Elektricen Velosiped Monorim 14" E1 mini 9 black
продажба
рејтинг

Детали
34.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Hoverboard F1 black Bluetooth
продажба
рејтинг

Детали
9.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Hoverboard BD-S010 Criffit 10"
продажба
рејтинг

Детали
13.000 ден. /парче
количина:
Нема лагер Види повеќе

Hoverboard BD-S009 Black/Silver 6.5"
продажба
рејтинг

Детали

Polnac za Trotinet 42V 2A
продажба
рејтинг
1.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Elektricen Trotinet Freego 10" ES-08S V10E white
продажба
рејтинг

Детали
26.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Elektricen Trotinet Freego 8.5" ES-08S V1.9 white
продажба
рејтинг

Детали
21.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Torbicka za trotinet vodootporna black
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija za trotinet Xiaomi M365 36v 7.8ah LG
продажба
рејтинг
7.100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

3.100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Preden amortizer za trotinet Xiaomi M365
продажба
рејтинг
4.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Predno Led svetlo za trotinet Xiaomi M365
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе