Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ranec SUISSEWIN SN9612 16" black

Цена
1.500 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ranec SUISSEWIN SN9321 16" black
1.500 ден.
Ranec PubG (49cmX20cmX34cm) Army black/grey
1.400 ден.
Ranec Swissgear 6752 ScanSmart 17" grey
1.800 ден.
Ranec SUISSEWIN SN9510 16" black
1.500 ден.
Ranec SUISSEWIN SN9612 16" black
1.500 ден.
Ranec SUISSEWIN SN8350 16" army green
1.500 ден.