Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ranec PubG (46cmX18cmX33cm) Army

Цена
1.300 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zvucnik Bluetooth Q3 White
900 ден.
Kabel VGA 3m
250 ден.
Podloga silikonska za telefon
200 ден.
Zastitna folija za Alcatel M-Pop OT5020D
150 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L900MV
250 ден.
Ekran iPhone 6S komplet BEL
1.400 ден.
Zvucnik Bluetooth REMAX RB-M11 white
1.300 ден.
Joystick za PC Wireless
750 ден.
Touchscreen Alcatel OT5015X Pop 3 5" Black
900 ден.