Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Predgreenje TBK 228

Цена
14.000 ден. /парче
Опис
Weight 25kg,external dimensions: 56x34x37 cm (height x width x depth)
- internal dimensions: 25x23x34 mm (height x width x depth)
- number of shelves: 2
- Temperature control: 50-300 ° C
- accuracy: ± 1%
- supply voltage: 230V AC, Power 600W
- air circulation function
- heating time to 70 ° C - about 15 minutes
- energy consumption to maintain the temperature 125 ° C - about 0.15 kW
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
14.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле