СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Predgreenje Seprator za maticna ploca iPhone X SS-T12A-X

Цена
6.000 ден. /парче
Опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
6.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Stega za ploca SS-601D iPhone 9in1
1.600 ден.
Konektor za Polnenje Xiaomi Redmi 5 so ploca
700 ден.
Pinceta ST 17 kriva
250 ден.
Dust free working table SS-917C
6.000 ден.
Tester DC USB V/A so counter
700 ден.
Predgreenje Seprator za maticna ploca iPhone X SS-T12A-X
6.000 ден.
Ekran Huawei Mate 10 Lite komplet black
1.700 ден.
Pinceta ST 14S kriva
250 ден.
BOX ZXW dongle
5.500 ден.