Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Predgreenje BK853

Цена
2.500 ден. /парче
Опис

Влезна моќ: 220V
Температура: 120c до 250c

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Konektor za SIM karta Nokia Lumia 800/900/920/925/1020
960 ден.
Kabel HDMI FLAT 1.5m black
250 ден.
Ekran iPhone 4 komplet white
800 ден.
,,,Staklo iPhone 5/5S White
800 ден.
Fletkabel Samsung E1150
660 ден.
Tecen Screen protector
400 ден.
Touchscreen Samsung G355H black REV.30
1.020 ден.
Vrv za letkum HAKKO-I (Original)
400 ден.
Kabel HDMI FLAT 3m orange
300 ден.