ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ ОД 26.04 (ПЕТОК) ДО 01.05 (СРЕДА)
ПРВ РАБОТЕН ДЕН Е 02.05 (ЧЕТВРТОК)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac Wireless PRODA Mark RP-W5 black

Цена
700 ден. /парче
Опис
- Input DC 5V 2.0A, 9V-1.67A 
- Output: DC 5V 1.0A 9V-1.3A 
- output power: 10W 
- transmission distance: 10mm 
- Charge efficiency: 70% 
- Product size: 80.8 mm x 8.2 mm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
700 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Slusalki Teracell 3.5mm SA-10 black
250 ден.
Bluetooth slusalka REMAX RB-T7 white
900 ден.
Bluetooth slusalka REMAX RB-T3 silver
1.300 ден.
Slusalki Teracell 3.5mm SA-10 white
250 ден.
Polnac 220V iPhone 4/4S 2 vo 1 Extreme
300 ден.
Polnac Wireless REMAX Vinyl RP-W9 black
800 ден.
Polnac Wireless REMAX Linon 10W RP-W11 silver
900 ден.
Polnac 220V Univerzalen na USB 800mah
200 ден.
Futrola Teracell Flip Cover Samsung S8/G950 black
500 ден.