СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 220V Teracell Ultra LP04 2.1A 1USB FAST Micro

Цена
400 ден. /парче
Опис
Влезна моќ: 100 ~ 240V, 50~60Hz
Излезна моќ: DC 9V, 1.67A или DC 5V, 2.1A со автоматско препознавање на FAST CHARGE функцијата
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Alcatel OT6055 Idol 4 komplet Black
1.800 ден.
Ekran Lenovo A2020 Vibe C komplet black
1.500 ден.
Tempered glass za Huawei P10
150 ден.
Polnac 220V Nokia N95-3G
200 ден.
Tempered glass za Samsung S5 /G900
200 ден.
Ekran Samsung J500F/J5 komplet so touchscreen white full org
3.100 ден.
Vrv za letkum HAKKO-I (Original)
4.003 ден.
Ekran iPhone 5 komplet white
1.100 ден.
Baterija Samsung G925 Galaxy S6 edge HQ
1.000 ден.