Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 220V Teracell Evolution TC-04 2USB PD+2.4A white

Цена
750 ден. /парче
Опис
Модел: DLS-TC04
Влезна моќ: 100V - 240VAC 50/60Hz 0.5A
Излезна моќ 1: 5V 2.4A Max
Излезна моќ 2: 5V - 3A
                           9V - 3A
                           12V - 2.5A
                           15V - 2A
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
750 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V Teracell Evolution TC-02 1USB 2.1A white
350 ден.
Polnac 12V/24V Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A Type C black
450 ден.
Polnac 12V/24V Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black
350 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-03 2USB 2.1A Micro white
550 ден.
Polnac 12V/24V Teracell Evolution TC-05 2USB 2.4A black
350 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-04 2USB PD+2.4A iPhone white
900 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-04 2USB PD+2.4A Micro white
900 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-01 1USB FAST 3A Micro white
500 ден.
Polnac 12V/24V Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A Micro black
450 ден.