Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 220V Teracell Evolution TC-04 2USB PD+2.4A Micro white

Цена
900 ден. /парче
Опис
Модел: DLS-TC04
Влезна моќ: 100V - 240VAC 50/60Hz 0.5A
Излезна моќ 1: 5V 2.4A Max
Излезна моќ 2: 5V - 3A
                           9V - 3A
                           12V - 2.5A
                           15V - 2A
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V EMY MY A301Q Fast Charger 3A Micro
500 ден.
Data Kabel iPhone REMAX Kerolla RC-094i 2m white
400 ден.
Tempered glass za Samsung J6/J600F 5D black
400 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-01 1USB FAST 3A Type C white
500 ден.
Baterija iPhone 7 plus Moxom
1.680 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-03 2USB 2.1A Micro white
550 ден.
Polnac 12V/24V Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A Micro black
450 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-03 2USB 2.1A iPhone white
550 ден.
Polnac 220V Univerzalen 2.1A + Micro USB kabel Extreme
350 ден.