Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 220V iPhone Teracell Evolution TC-03 2USB 2.1A white

Цена
550 ден. /парче
Опис
Модел: DLS-TC03
Влезна моќ: 100V - 240VAC 50/60Hz 0.5A
Излезна моќ 1: 3.6V-6.5V/3A
                           6.5V-9V/2A
                           9-12V/1.5A
Излезна моќ 2: 5V - 2.4A
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
550 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 12V/24V Micro Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black
450 ден.
Polnac 220V Type C Teracell Evolution TC-04 2USB PD+2.4A white
900 ден.
Polnac 220V iPhone Teracell Evolution TC-02 1USB 2.1A white
450 ден.
Tempered glass za Samsung A40/ A405F 5D black
400 ден.
Polnac 220V Micro Teracell Evolution TC-02 1USB 2.1A white
450 ден.
Tempered glass za Samsung A50/ A505F/ A30/ A305F/ A20/ A205F/ A30S/ A307F/ A50S/ A507F 5D black
400 ден.
Futrola Summer Vibe Huawei Y6S/ Y6 2019/ Honor 8A black
400 ден.
Polnac 220V iPhone Teracell Evolution TC-03 2USB 2.1A white
550 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-01 1USB FAST 3A white
400 ден.