Поради престојните избори, СРЕДА (15.06) е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба од 14.06 ќе пристигнат на 16.06

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 220V Micro Teracell Evolution TC-02 1USB 2.1A white

Цена
450 ден. /парче
Опис
Модел: DLS-TC02
Влезна моќ: 100V - 240VAC 50/60Hz 0.5A
Излезна моќ 1: 5V - 2.1A
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
450 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija eksterna 2500mAh REMAX Meng Nasi WP-025 white
300 ден.
Futrola Huawei P30 Pro Teracell Skin black
300 ден.
Futrola Samsung Note 9 Pudding black
250 ден.
Futrola Huawei Mate 20 lite Teracell Skin transparent
250 ден.
Baterija Sony Xperia E4/E4G HQ
700 ден.
Futrola Samsung A50/ A505F Teracell Skin black
250 ден.
Tempered glass za Samsung A40/ A405F 5D black
400 ден.
Futrola Samsung A7 2018/ A750F Teracell Skin black
250 ден.
Futrola iPhone 7/iPhone 8 Happy Hearts model3
300 ден.