ПОРАДИ ПРЕСЕЛБА И ПОПИС НА РОБА, РАСПОЛАГАМЕ СО ОГРАНИЧЕН АСОРТИМАН НА АРТИКЛИ НА ВЕБ САЈТОТ

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 220V HOCO C19 4.8A 4USB

Цена
600 ден. /парче
Опис
Brand Name: HOCO 
Model:  C19
Material: ABS+PC
Color: White 
Size: 82*39*63mm
Package Size: 20*9.2*4.1cm
Input: AC 100-240V 50/620Hz 
Output: 5V 1A/2.4A (Max  4.8A)
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
600 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Samsung N5100 Galaxy Note 8"
250 ден.
Polnac 220V Univerzalen 2.1A + Micro USB kabel Extreme
400 ден.
Tempered glass za Sony Xperia Z3 D6603
200 ден.
Pinceta BK V9 kriva
300 ден.
Tempered glass za Sony Xperia M2 D2305
200 ден.
Tempered glass za Huawei P8 lite
200 ден.
Ekran Huawei P8 lite komplet black
1.800 ден.
Lepak B7000 110ml
150 ден.
Tempered glass za Samsung A8
200 ден.

Би можело да ве интересира