СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 220V Fast Charger Teracell TC-31 2.1A Type C black

Цена
400 ден. /парче
Опис
Влезна моќ: 100 ~ 240V, 50~60Hz
Излезна моќ: DC 9V, 1.67A или DC 5V, 2.1A со автоматско препознавање на FAST CHARGE функцијата
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Touchscreen Samsung G313/ G318 Blue
900 ден.
Data Kabel Micro USB 2A FAST black
300 ден.
Baterija Samsung i9300 Galaxy S3 HQ
400 ден.
Baterija Samsung G928 Galaxy S6 edge plus HQ
1.100 ден.
Futrola Safeguard iPhone 5/5S black
400 ден.
Futrola Teracell Flip Cover iPhone 6/6S black
300 ден.
Futrola Animob paricnik
150 ден.
Baterija Samsung G900 Galaxy S5/S5 NEO HQ
600 ден.
Futrola Teracell Skin Lenovo K5 black
200 ден.