ПОРАДИ ПРЕСТОЈНИОТ ПРАЗНИК (ВТОРНИК 23.10) Е НЕРАБОТЕН ДЕН
ПРАТКИТЕ ПО НОВА ПОШТА ОД 22.10 ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 24.10

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 220V EMY MY A301Q Fast Charger 3A Type C

Цена
500 ден. /парче
Опис

USB port: 1 USB (Quick Charge 3.0)

QC Output:3.6-6V/3A  6-9V/2A 9-12V/1.5A 

Cable Lenght: 1M

Total Power : 18 W

Input : 100-240V /50-60Hz

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran iPhone 5S \ SE komplet white
1.500 ден.
Polnac 220V Teracell Ultra LP03 2A 1USB Type C
400 ден.
Fletkabel iPhone 5S so home button black
500 ден.
Konektor za polnenje Huawei P9 Type C
800 ден.
Maska sredisna Huawei P9 black
1.200 ден.
Polnac 220V EMY MY A301Q Fast Charger 3A Micro
500 ден.
Futrola Pudding Huawei Y6 2018 light blue
300 ден.
Konektor za polnenje Huawei P7
700 ден.
Futrola iPefet Huawei P20 black
400 ден.