ПОРАДИ ПРЕСЕЛБА И ПОПИС НА РОБА, РАСПОЛАГАМЕ СО ОГРАНИЧЕН АСОРТИМАН НА АРТИКЛИ НА ВЕБ САЈТОТ

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 220V EMY MY A301Q Fast Charger 3A Type C

Цена
500 ден. /парче
Опис

USB port: 1 USB (Quick Charge 3.0)

QC Output:3.6-6V/3A  6-9V/2A 9-12V/1.5A 

Cable Lenght: 1M

Total Power : 18 W

Input : 100-240V /50-60Hz

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za LG K8/K350N
200 ден.
Zadno kapace Samsung G950 - S8 black ORI
550 ден.
Polnac 220V LDNIO DL-AC56 2xUSB 5V 2.1A iPhone white
350 ден.
Baterija Samsung i8190 HQ /S7562/S7562/s7580/i8200/i8160
600 ден.
Konektor za polnenje Huawei P8/P8 lite
600 ден.
Ekran Huawei P9 komplet black
2.000 ден.
Data Kabel iPhone 1A white
300 ден.
Ekran Alcatel OT6055 Idol 4 komplet Black
1.800 ден.
Zica za cistenje kalaj (Pletenka)
150 ден.

Би можело да ве интересира