ПОРАДИ ПРЕСТОЈНИОТ ПРАЗНИК (ВТОРНИК 23.10) Е НЕРАБОТЕН ДЕН
ПРАТКИТЕ ПО НОВА ПОШТА ОД 22.10 ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 24.10

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 220V EMY MY A301Q Fast Charger 3A Micro

Цена
500 ден. /парче
Опис

USB port: 1 USB (Quick Charge 3.0)

QC Output:3.6-6V/3A  6-9V/2A 9-12V/1.5A 

Cable Lenght: 1M

Total Power : 18 W

Input : 100-240V /50-60Hz

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Mercury Samsung A3 2017/A320F black
400 ден.
Futrola Business light iPhone 7/iPhone 8 black
300 ден.
Futrola Teracell Skin Samsung J7 2017/J730F (EU) black
300 ден.
Futrola Teracell Leather Samsung Note 9/N960 red
500 ден.
Fletkabel iPhone 5S so home button white
500 ден.
Tempered glass za Samsung S6 /G920
200 ден.
Futrola Teracell Flip Cover Samsung S8/G950 black
600 ден.
Tempered glass za iPhone X/ iPhone XS 5D black
500 ден.
Futrola Pudding Huawei Y6 2018 light blue
300 ден.