СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 220V EMY MY A301Q Fast Charger 3A Micro

Цена
500 ден. /парче
Опис

USB port: 1 USB (Quick Charge 3.0)

QC Output:3.6-6V/3A  6-9V/2A 9-12V/1.5A 

Cable Lenght: 1M

Total Power : 18 W

Input : 100-240V /50-60Hz

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Huawei Y6 komplet white
1.500 ден.
Futrola Teracell Skin Samsung N9000/N9005 black
200 ден.
Baterija Huawei P8 lite HQ
900 ден.
Baterija Samsung i9300 Galaxy S3 HQ
400 ден.
Charger IC U2 iPhone 7/7 plus (1610A3B)
2.500 ден.
Zastitna folija Silikonska Samsung S6 Edge/G925 transparent
500 ден.
Charger IC U2 iPhone 6S 4.7"/6S plus 5.5" (1610A3)
1.800 ден.
Polnac 220V Teracell USB 1A
250 ден.
Futrola Mercury Samsung J5 gold
350 ден.