ПОРАДИ ПРЕСЕЛБА И ПОПИС НА РОБА, РАСПОЛАГАМЕ СО ОГРАНИЧЕН АСОРТИМАН НА АРТИКЛИ НА ВЕБ САЈТОТ

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 220V EMY MY A301Q Fast Charger 3A iPhone

Цена
500 ден. /парче
Опис

USB port: 1 USB (Quick Charge 3.0)

QC Output:3.6-6V/3A  6-9V/2A 9-12V/1.5A 

Cable Lenght: 1M

Total Power : 18 W

Input : 100-240V /50-60Hz

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Teracell Flip Cover iPhone 7/iPhone 8 black
500 ден.
Ekran za laptop 15.6" LTN156AT37/NT156WHM 30pin Slim
3.200 ден.
Tempered glass za Samsung S5 /G900
200 ден.
Ekran iPhone 6 komplet black
1.500 ден.
Data Kabel iPhone 1A white
300 ден.
Mobilen Telefon NOA CORE T20
2.278 ден.
Futrola Teracell Skin Samsung S6 transparent
300 ден.
Futrola Teracell Skin iPhone X/ iPhone XS transparent
300 ден.
Polnac 220V Univerzalen 2.1A + Micro USB kabel Extreme
400 ден.

Би можело да ве интересира