ПОРАДИ ПРЕСТОЈНИОТ ПРАЗНИК (ВТОРНИК 23.10) Е НЕРАБОТЕН ДЕН
ПРАТКИТЕ ПО НОВА ПОШТА ОД 22.10 ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 24.10

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 220V EMY MY A301Q Fast Charger 3A iPhone

Цена
500 ден. /парче
Опис

USB port: 1 USB (Quick Charge 3.0)

QC Output:3.6-6V/3A  6-9V/2A 9-12V/1.5A 

Cable Lenght: 1M

Total Power : 18 W

Input : 100-240V /50-60Hz

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Huawei P9 komplet black
2.000 ден.
Zadno kapace Samsung G950 - S8 black ORI
800 ден.
Polnac 220V EMY MY A301Q Fast Charger 3A Micro
500 ден.
Touchscreen Lenovo A2010 black
900 ден.
Ekran Huawei P9 komplet white
2.000 ден.
Futrola Pudding Huawei Y6 2018 purple
300 ден.
Futrola Pudding Nokia 5.1 black
300 ден.
Baterija Samsung J3 2016/J320F/J5/J500F/G530 Moxom
800 ден.
Kabel RCA/RCA 1.5m
100 ден.