Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 12V/24V Type C Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black

Цена
450 ден. /парче
Опис

Модел: DLS-TC06
Влезна моќ: DC 12V-24V
Излезна моќ USB 1: 5V/3.1A
Излезна моќ USB 2: 5V/3.1A

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
450 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V iPhone LDNIO DL-AC62 4xUSB 5V 4.2A white
450 ден.
Kabel PATA/SATA-SATA Napojuvacki
80 ден.
Futrola Samsung N960 Note 9Teracell Skin black
250 ден.
Ventilator za Laptop 808 HUB (XCM-808)
400 ден.
Joystick za PC KXD-881S so vibracija black
350 ден.
Ventilator za Laptop N2000 (XCM 8503-4)
600 ден.
Kabel za polnenje (usb) 3 in 1 black
200 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 1m
50 ден.
Kabel HDMI male/VGA female short
380 ден.