Polnac 12V/24V Type C Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 12V/24V Type C Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black

Цена
450 ден. /парче
Опис

Модел: DLS-TC06
Влезна моќ: DC 12V-24V
Излезна моќ USB 1: 5V/3.1A
Излезна моќ USB 2: 5V/3.1A

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
450 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Data Kabel iPhone Metal connector silver
300 ден.
Podloga za gluvce Terabyte red
100 ден.
Polnac 12V/24V Micro Teracell Ultra DC02 2.4A 2USB FAST
400 ден.
Kabel HDMI 1.8m
300 ден.
Drzac za vo kola REMAX RM-C13 grey
400 ден.
Slusalki Teracell 3.5mm SA-10 black
250 ден.
Futrola Tablet Teracell Uni 7" black
300 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 5m
120 ден.
Ekran Huawei P9 komplet white
1.800 ден.