Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 12V/24V Micro Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black

Цена
450 ден. /парче
Опис
Модел: DLS-TC06
Влезна моќ: DC 12V-24V
Излезна моќ USB 1: 5V/3.1A
Излезна моќ USB 2: 5V/3.1A
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
450 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Teracell Skin iPhone 7/iPhone 8 transparent
250 ден.
Futrola Silicon Color Samsung A71 black
300 ден.
Futrola Silicon Color Samsung A71 rose
300 ден.
Ekran Huawei Mate 10 Lite komplet black
1.500 ден.
Futrola Silicon Color Samsung A40 rose
300 ден.
Futrola Silicon Color Samsung A51 midnight blue
300 ден.
Polnac 220V Micro Teracell Evolution TC-03 2USB 2.1A white
550 ден.
Data kabel Type C Baseus Yiven 3A 1.2m black
400 ден.
Futrola Silicon Color Samsung A10 army green
300 ден.